Spacery badawcze rozpoczęte!

Za nami pierwszy z kilku zaplanowanych na listopad spacerów badawczych. I chociaż pogoda nie była wymarzona, uczestnicy dopisali. Podczas spaceru sprawdzaliśmy dzielnicę Bronowice. Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z wydarzenia.

Jaka przestrzeń „zaprasza nas” do spędzania czasu? Co podwyższa poziom atrakcyjności otoczenia i sprawia, że czujemy się w nim bezpiecznie? Między innymi na te pytania szukaliśmy odpowiedzi spacerując po Bronowicach. Przeszliśmy od ul. Wolskiej przez ul. 1 Maja, w stronę Ronda Lubelskiego Lipca. Badanie przestrzeni zakończyło się w Gali, w której z drugiego piętra podziwialiśmy deszczową panoramę Lublina. Nasze obserwacje podsumowaliśmy przy filiżance gorącej herbaty.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom za obecność i cenne wnioski, które posłużą nam do opracowania IV modułu projektu – „atrakcyjna i gościnna przestrzeń”. Na kolejny spacer zapraszamy Was na osiedle Skarpa. O szczegółach poinformujemy już wkrótce – śledźcie nasz profil na Facebooku i stronę www.

Do zobaczenia!

 

Lublin Miasto dla ludzi